Наші випускники

Факультет математики, фізики, комп’ютерних наук і технологій пишається видатними успіхами своїх вихованців. Серед них – високі державні посадовці, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різних рівнів, діячі та керівники освітянської та наукової галузі, зокрема заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, кандидат технічних наук, доцент Івасюк І.Д., заступник директора з інформаційних технологій фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради, Народний вчитель України Пасіхов Ю.Я., заступник міського голови м. Вінниці Форманюк М. В. та багато інших.

Чимало випускників стали відомими науковцями: понад 125 з них здобули наукові ступені i вчені звання. Серед них: доктор педагогічних наук, професор, ректор ВДПУ (1976-2003 рр.), Заслужений працівник освіти України Шунда Н.М.; академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Гуревич Р.С.; член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, лауреат державної премії України Венгер Є.Ф.; доктор юридичних наук, професор Тимошенко В.А.; доктор педагогічних наук, професор Коломієць А.М.; доктор педагогічних наук, професор Заболотний В.Ф.; доктор педагогічних наук, професор Матяш О.І. та багато інших.

За час свого існування факультет став одним з провідних центрів фізико-математичної та технологічної освіти не лише у Вінницькій області, а й в Україні. Наші вихованці, маючи високий рівень професійної підготовки, успішно працюють у різних навчальних закладах та наукових установах, забезпечують належний рівень навчання та виховання учнівської молоді, поєднують свою творчу працю з активною культурно-громадською, просвітницькою діяльністю.

Нагадуємо, що щорічна зустріч випускників відбувається в останню суботу березня. Чекаємо на вас у мистецькому центрі університету!

Вони закінчили наш факультет:

Баран Микола Прокопович – доктор фізико-математичних наук

Венгер Євген Федорович – доктор фізико-математичних наук

Воловик Павло Микитович – доктор педагогічних наук

Гаврилюк Віктор Іванович – доктор фізико-математичних наук

Гадзира Микола Пилипович – доктор технічних наук

Гуревич Роман Семенович – доктор педагогічних наук

Заболотний Володимир Федорович – доктор педагогічних наук

Звольський Станіслав Тимофійович – доктор геолого-мінералогічних наук

Коломієць Алла Миколаївна – доктор педагогічних наук

Купряшкін Володимир Тихонович – доктор фізико-математичних наук

Матяш Ольга Іванівна – доктор педагогічних наук

Мельничук Олександр Володимирович – доктор фізико-математичних наук

Нічуговська Лілія Іванівна – доктор педагогічних наук

Підласий Іван Павлович – доктор педагогічних наук

Рабинович Михайло Давидович – доктор технічних наук

Сохацький Федір Миколайович – доктор фізико-математичних наук

Тимошенко Володимир Андрійович – доктор юридичних наук

Томчук Михайло Іванович – доктор психологічних наук

Щедрик Володимир Пантелеймонович – доктор фізико-математичних наук

Шунда Никифор Миколайович – доктор педагогічних наук

Азаров Петро Сергійович – кандидат технічних наук

Андріанов Віктор Михайлович – кандидат фізико-математичних наук

Атаманюк Василь Васильович – кандидат фізико-математичних наук

Бак Сергій Миколайович – кандидат фізико-математичних наук

Беземський Ігор Казимирович – кандидат фізико-математичних наук

Биков Микола Леонідович – кандидат технічних наук

Білоус Павло Данилович – кандидат психологічних наук

Білюк Анатолій Іванович – кандидат фізико-математичних наук

Бурдейна Людмила Іванівна – кандидат педагогічних наук

Вайнрот Володимир – кандидат фізико-математичних наук

Воєвода Аліна Леонідівна – кандидат педагогічних наук

Вотякова Леся Андріївна – кандидат фізико-математичних наук

Гарвацький Володимир Сергійович – кандидат фізико-математичних наук

Гаркушевський Володимир Савович – кандидат технічних наук

Гордійчук Галина Борисівна – кандидат педагогічних наук

Гороль Петро Каленикович – кандидат педагогічних наук

Гуменюк Володимир Степанович – кандидат фізико-математичних наук

Гусак Людмила Петрівна – кандидат педагогічних наук

Денисенко Людмила Іванівна – кандидат педагогічних наук

Дереч Володимир Дмитрович – кандидат фізико-математичних наук

Дзісь Віктор Григорович – кандидат фізико-математичних наук

Дідовик Микола Володимирович – кандидат педагогічних наук

Домінський Олег Станіславович – кандидат педагогічних наук

Думенко Вікторія Петрівна – кандидат технічних наук

Дяков Василь Андрійович – кандидат фізико-математичних наук

Іваницький Борис Герасимович – кандидат фізико-математичних наук

Івацько Володимир Трохимович – кандидат технічних наук

Імбер Вікторія Іванівна – кандидат педагогічних наук

Кадемія Майя Юхимівна – кандидат педагогічних наук

Капустянський Роман Абрамович – кандидат педагогічних наук

Карпенко Олександр Петрович – кандидат фізико-математичних наук

Касьяненко Василь Харитонович – кандидат фізико-математичних наук

Кирилащук Світлана Анатоліївна – кандидат педагогічних наук

Кирнасовський Олег Юхимович – кандидат фізико-математичних наук

Климчук Світлана Олегівна – кандидат фізико-математичних наук

Кобися Володимир Михайлович – кандидат педагогічних наук

Коваль Мирослав Стефанович – кандидат педагогічних наук

Коваль Раїса Федорівна – кандидат фізико-математичних наук

Ковальчук Володимир Дмитрович – кандидат педагогічних наук

Коломієць Дмитро Іванович – кандидат педагогічних наук

Кондратюк Володимир Дмитрович – кандидат педагогічних наук

Коновал Сергій Михайлович – кандидат технічних наук

Коновалюк Валентина Станіславівна – кандидат фізико-математичних наук

Коношевський Леонід Леонідович – кандидат педагогічних наук

Коношевський Олег Леонідович – кандидат педагогічних наук

Копняк Наталія Борисівна – кандидат педагогічних наук

Костюк Василь Степанович – кандидат педагогічних наук

Котик Інна Олександрівна – кандидат психологічних наук

Кравченко Василь Михайлович – кандидат економічних наук

Кулик Володимир Тихонович – кандидат фізико-математичних наук

Курніцька Ірена Сігізмундівна – кандидат економічних наук

Кучерук Іван Митрофанович – кандидат фізико-математичних наук

Левчук Олена Володимирівна – кандидат педагогічних наук

Лисий Михайло Вікторович – кандидат фізико-математичних наук

Лоповок Лев Михайлович – кандидат педагогічних наук

Людмидов Дмитро Семенович – кандидат фізико-математичних наук

Марущак Оксана Василівна – кандидат педагогічних наук

Матвійчук Анатолій Якович – кандидат педагогічних наук

Матяш Ольга Іванівна – кандидат педагогічних наук

Мельник Ігор Іванович – кандидат фізико-математичних наук

Мельник Микола Васильович – кандидат педагогічних наук

Мельничук Василь Петрович – кандидат педагогічних наук

Мельничук Людмила Юріївна – кандидат фізико-математичних наук

Миронюк Михайло Васильович – кандидат педагогічних наук

Мисліцька Наталя Анатоліївна – кандидат педагогічних наук

Михайленко Любов Федорівна – кандидат педагогічних наук

Мізрах Аркадій Ананійович – кандидат педагогічних наук

Мозговий Олександр Васильович – кандидат технічних наук

Моклюк Микола Олексійович – кандидат педагогічних наук

Мошинський Дмитро Антонович – кандидат фізико-математичних наук

Мусієнко Віктор Дмитрович – кандидат педагогічних наук

Назарчук Сергій Петрович – кандидат технічних наук

Найко Дмитро Антонович – кандидат фізико-математичних наук

Наконечна Людмила Йосипівна – кандидат педагогічних наук

Нечипорук Микола Никодимович – кандидат педагогічних наук

Панасенко Олексій Борисович – кандидат фізико-математичних наук

Пінаєва Ольга Юріївна – кандидат педагогічних наук

Пішенко Олександр Вікторович – кандидат педагогічних наук

Побережник Іван Юхимович – кандидат педагогічних наук

Подоляк В’ячеслав Омелянович – кандидат педагогічних наук

Прозор Олена Петрівна – кандидат педагогічних наук

Пустомельников Іван Павлович – кандидат фізико-математичних наук

Рибак Світлана Михайлівна – кандидат педагогічних наук

Рокіцький Іван Олександрович – кандидат фізико-математичних наук

Румянцева Катерина Єтепанівна – кандидат педагогічних наук

Савчук Ірина Валеріївна – кандидат педагогічних наук

Сидоренко Олег Дмитрович – кандидат педагогічних наук

Сільвейстр Анатолій Миколайович – кандидат педагогічних наук

Смішний Сергій Миколайович – кандидат технічних наук

Слободяник Анатолій Дмитрович – кандидат технічних наук

Сокур Леонід – кандидат фізико-математичних наук

Солоненко Володимир Іванович – кандидат фізико-математичних наук

Страшевський Євген Леонтійович – кандидат педагогічних наук

Сумський Вадим Іванович – кандидат фізико-математичних наук

Тарасова Людмила Зосимівна – кандидат фізико-математичних наук

Таченко Микола Минович – кандидат педагогічних наук

Тимошенко Олександр Захарович – кандидат фізико-математичних наук

Тітов Віктор Михайлович – кандидат психологічних наук

Трохименко Валентин Степанович – кандидат фізико-математичних наук

Туржанська Оксана Степанівна – кандидат педагогічних наук

Тютюн Любов Андріївна – кандидат педагогічних наук

Хамська Неля Болеславівна – кандидат педагогічних наук

Хрущак Олександр Вікторович – кандидат педагогічних наук

Чубатюк Валентин Миколайович – кандидат технічних наук

Шахіна Ірина Юріївна – кандидат педагогічних наук

Шевченко Людмила Станіславівна – кандидат педагогічних наук

Шевчук Сергій Миколайович – кандидат технічних наук

Щербаков Віктор Олексійович – кандидат фізико-математичних наук

Юревич Олена Володимирівна – кандидат фізико-математичних наук

Яворська Лідія Миколаївна – кандидат фізико-математичних наук

Яворський Едуард Борисович – кандидат фізико-математичних наук

Яремчук Володимир Федорович – кандидат технічних наук

Ярмоленко Віктор Олексійович – кандидат фізико-математичних наук

Ясінський В’ячеслав Андрійович – Заслужений учитель України, доцент

Яцюк Марія Валеріївна – кандидат психологічних наук