Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

ВІТАЄМО
команду студентів факультету математики, фізики і технологій

спеціальностей 014 Середня освіта (Інформатика) і 014 Середня освіта (Математика) Бойчука Дмитра (1МСОІ), Михайлюка Олександра (2МСОМ), Ткаченко Світлану (3СОМ), Руденка Сергія (1МСОІ) та керівника команди Клочко Оксану Віталіївну – доцента кафедри математики та інформатики – із зайнятим 1 місцем серед команд педагогічних університетів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської і Чернівецької областей, 8 місцем у загальному рейтингу по Південно-Західному регіону та виходом у фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!!!
Вітаємо також команду студентів у складі Дерус Вікторії (2СОІ), Люлька Юрія (2СОІ), Мазура Максима (2СОІ) із зайнятим 3 місцем серед команд педагогічних університетів Південно-Західного регіону!!!

Колектив ФМФТ