Кафедра математики та інформатики відзначатиме своє 85-річчя

Шановні колеги!

Ми звертаємося до усіх співробітників і випускників фізико-математичного факультету, факультету загальнотехнічних дисциплін, педагогічно-індустріального факультету, інституту перспективних технологій, економіки і фундаментальних наук, інституту математики, фізики і технологічної освіти, нинішнього факультету математики, фізики і технологій. У нашому рідному університеті славетна подія – кафедра математики та інформатики відзначає своє 85-річчя!!!

Сподіваємося, що Ви є патріотом своєї «альма-матер» і звертаємось до Вас з проханням надіслати до 20 листопада 2018 року інформацію-спогади (також фото чи відео матеріали) про своє студентське життя та викладачів, які вас навчали.

Спільними зусиллями ми створимо літопис історії і сьогодення нашої кафедри. Адже відомо, що той, хто не знає свого минулого ‑ не має майбутнього! Проте для цього необхідна і Ваша допомога. Так, саме Ваша! Колектив кафедри математики та інформатики дуже сподівається на Ваше сприяння в досягненні цих цілей!

Орієнтовна дата святкування ювілею 4 грудня 2018 року в ауд. 114, корпус 1. Про можливі зміни у даті і часі буде додатково повідомлено в наступному листі й на сайті кафедри математики та інформатики.

Р.S: Чекаємо на Вашу особисту присутність або на Ваші привітання з нагоди ювілею кафедри.

Матеріали можна надсилати на e-mail: vdpumath@gmail.com або на поштову адресу:

кафедра математики та інформатики

факультет математики, фізики і технологій

Вінницький державний педагогічний університет

імені Михайла Коцюбинського

вул. Острозького, 32, м. Вінниця, 21001

Щиро ваші, колектив кафедри математики та інформатики.