Результати олімпіад з інформатики та програмування

Результати олімпіад з інформатики та програмування.

На факультеті математики, фізики та технологій проводилися олімпіади з інформатики 23.11.2018 та програмування 26.11.2018, які були присвячені 85-річчю кафедри математики та інформатики.

Переможцем олімпіади з інформатики стала Ткаченко Світлана, студентка групи 3 СОМ. Диплом другого ступеня вибороли студенти Мазур Максим 2 СОІ та Люльчак Юрій 2 СОІ. Дипломи третього ступеня отримали такі студенти: Дерус Вікторія 2 СОІ, Смірнова Анастасія 1 МСОІ та Мельник Анастасія 4 АМ .

Склад журі: викладачі: Клочко О.В.,  Бак С.М., Семенець Д.А., студенти: Бойчук Д.Ю., Руденко С.М..

Переможцем олімпіади з програмування стала Ткаченко Світлана, студентка групи 3 СОМ. Диплом другого ступеня вибороли студенти Панченко Олександр 1 МСОІ та Люльчак Юрій 2 СОІ. Дипломи третього ступеня отримали такі студенти: Дерус Вікторія 2 СОІ, Оліневич Сергій 2 СОІ та Мазур Максим 2 СОІ .

Склад журі: викладачі: Клочко О.В.,  Бак С.М., Семенець Д.А., студенти: Бойчук Д.Ю.,  Михайлюк О.В..

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів на наступних етапах олімпіад.