Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених.

06 грудня 2018 року було проведено засідання № 2 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були присутні понад 30 осіб – представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Житомирського національного університету імені Івана Франка, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Національної академії наук України. В семінарі взяли участь студенти факультету математики, фізики та технолоій нашого університету, а саме:

Панченко О. В. «Моделювання процесів операційних систем»;

Смірнова А.В. «Гейм-дизайн віртуального середовища навчання математики»;

Михайлюк О.В., Клочко О.В., Гуменний О.Д. «Проектування SMART-середовища навчальної дисципліни на основі нейронних мереж»;

Бойчук Д.Ю. Клочко О.В., Гуменний О.Д. «Математичне забезпечення SMART-середовища навчальної дисципліни на основі нейронних мереж»