Нова спеціальність: 023 образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

ДО ВІДОМА АБІТУРІЄНТІВ!

У зв’язку з отриманням ліцензії на провадження освітньої діяльності факультет математики, фізики і технологій Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського проводить набір на денну та заочну форми навчання за спеціальністю 023 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ; ступінь вищої освітиБАКАЛАВР.

Освітня програма: Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво.

Кваліфікація: бакалавр образотворчого та декоративного мистецтва, художник-оформлювач, дизайнер-виконавець інтер’єру, керівник студії, колективу (за видами мистецтва і народної творчості).

Продовжується набір на спеціальність 015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ).

Кваліфікація: Бакалавр професійної освіти (Сфера обслуговування). Викладач професійної освіти.

Докладніша інформація для абутурієнтів

Сторінка спеціальності