Творчий конкурс: головна сторінка

Мета і завдання творчого конкурсу в рамках проекту «3D-моделювання і його використання для протезування кінцівок», який є переможцем в конкурсі «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»

Творчий конкурс (далі – Конкурс) проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу жителів Вінницької міської територіальної громади, підтримки наукової та творчої роботи, стимулювання інтересу жителів громади до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.
У Конкурсі беруть участь студенти та учні  закладів освіти Вінницької міської територіальної громади, які не є фахівцями з 3D-моделювання.

Основними завданнями Конкурсу є:

  •        виявлення та розвиток обдарованих жителів громади, сприяння реалізації їхніх здібностей;
  •        стимулювання творчого самовдосконалення жителів громади;
  •         популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  •        залучення провідних учених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи із зацікавленими жителями громади;
  •         отримання системного уявлення про особливості застосування тривимірного моделювання; отримання навичок використання моделювання для вирішення різних прикладних завдань, зокрема, для протезування кінцівок.
  •        підвищення привабливості міста для носіїв нових ідей щодо можливостей використання досвіду і компетентностей з 3D-моделювання з метою реалізації соціальних проектів.