Головний редактор: доктор педадагогічних наук, професор Ковтонюк Мар’яна Михайлівна
Відповідальний редактор: доктор фізико-математичних наук, професор Бак Сергій Миколайович
Відповідальний секретар: кандидат педадагогічних наук, доцент Ковтонюк Галина Миколаївна
Альманах призначений для студентів, магістрантів, аспірантів, вчителів, викладачів і фахівців, які цікавляться проблемами математики та інформатики. Редакція альманаху приймає науково-популярні статті, які стосуються математики та інформатики, їх становлення, розвитку, вивчення, застосування, нових досліджень тощо.
Статті, що подаються до друку, повинні бути написані українською або англійською мовою та містити матеріали, не опубліковані раніше.
Зразок оформлення статті можна завантажити за покликанням.
Обсяг статті, включно зі списком цитованої літератури, повинен становити 5–8 сторінок формату А 4. Шрифт – Times New Roman, відстань між рядками – 1,5 інтервали комп'ютерного стандарту, абзацний відступ ‒ 1,25 см; кегель 14 пт; поля: 20 мм з усіх берегів. Сторінки не нумеруються, переноси слів не допускаються. До статті можна додавати графічні матеріали – рисунки, таблиці тощо. Вони послідовно нумеруються арабськими цифрами (Рис. 1; Табл. 1). До кожного рисунку подається короткий підпис, а до таблиці ‒ заголовок. Формули набирати тільки в редакторі MathType кеглем 14 пт!!!
Формати файлів з текстом статті: *.doc, *.docx.
Структура статті (див. зразок): Перший рядок ‒ індекс УДК (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).
Другий рядок – прізвище та ім’я автора (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю).
Наступний рядок – місце навчання/роботи (для викладачів: науковий ступінь, посада і місце роботи) (шрифт – курсив, вирівнювання по правому краю).
Далі через рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).
Потім подається анотація (2-3 речення) і ключові слова (шрифт ‒ курсив) мовою статті і англійською мовою.
Далі йде текст статті, вирівняний по ширині сторінки. Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [5, с. 27], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки. Список використаних джерел та літератури розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису. Після списку використаних джерел та літератури подаються відомості про наукового керівника: науковий ступінь, вчене звання, П.І.Б. (для студентів). Якщо керівник є співавтором статті, то цього робити не потрібно.
Стаття має бути ретельно вичитана, перевірена на плагіат й повністю відредагована. Перевірку на плагіат можна здійснити у ВДПУ або на відповідних Інтернет-ресурсах. Матеріали, в яких допущені будь-які помилки, до друку не допускаються.
Електронний варіант статті і результати перевірки статті на плагіат (довідка або скріншот) підписати своїм прізвищем (Прізвище_стаття та Прізвище_антиплагіат).
Для подачі статті потрібно заповнити анкету.
Електронні варіанти всіх випусків альманаху можна завантажити за покликанням.